Укренерго уточнило, коли будуть жорсткі обмеження | |
|
02.07.2024
11:48
1122
| |
![]() У низці областей світло відключається через вплив спеки на високовольтне обладнання та лінії електропередачі.В Україні обмеження електроенергії діють протягом доби. Обленерго переважно будуть застосовувати три черги графіків відключення світла, повідомило Укренерго у вівторок, 2 липня. "Обленерго застосовуватимуть три черги графіків погодинних відключень – до 10.00 та від 13.00 до кінця доби. Від 10:00 до 13:00 – обсяг обмежень буде зменшено до двох черг графіків погодинних відключень", – йдеться у повідомленні. У компанії наголошують, що причина таких жорстких обмежень – це спекотна погода. Адже споживання електроенергії зростає разом з підвищенням температури повітря. Сьогодні вдень в Україні очікується, в середньому, +32 градуси. "Інформацію про те, як саме це впливає на графіки погодинних відключень у кожній області, дивіться на офіційних сайтах обленерго та на їхніх майданчиках у соцмережах", – додали в Укренерго. Станом на ранок без енергоживлення залишався 491 населений пункт. Через бойові дії є нові знеструмлення у Херсонській і Донецькій областях. З технічних причин та через негоду знеструмлювались споживачі у Житомирській, Хмельницький, Тернопільській і Львівській областях. Технічні причини відключень пов’язані із впливом спеки на високовольтне обладнання та лінії електропередачі. Вчора і сьогодні Україна залучає аварійне постачання електроенергії з сусідніх європейських країн. А протягом поточної доби планується імпорт електрики з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 30 796 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1595 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається. | |
|
Категория: Украина
1122
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



