Українка пробилася до півфіналу турніру в Японії | |
|
15.10.2025
13:49
512
| |
![]() Надія Кіченок разом із японською партнеркою змогли подолати чвертьфінал турніру серії WTA 250.У японському місті Осака триває турнір WTA 250, де українська тенісистка Надія Кіченок разом із японкою Макото Ніномія у чвертьфіналі перемогли румунсько-сербський тандем Жаклін Крістіан та Ольгу Данилович. Суперниці виграли по одному сету з ідентичним рахунком 7:5. У вирішальному супертай-брейку боротьба була рівною, але після того, як рахунок став 5:6 на користь суперниць українок, вони з партнеркою змогли виграти п’ять розіграшів поспіль, а разом із ними і матч. 1/4 фіналу, Осака Н.Кіченок/Ніномія - Крістіан/Данилович - 7:5, 5:7, 10-6 | |
|
Категория: Спорт
512
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



