Україна з 2007 року продала 800 танків - ЗМІ | |
|
19.01.2023
14:45
246
| |
![]() Київ продавав свої бронемашини і в період 2015-2018 років. Станом на 2017 рік в України залишалося 1818 танків.Україна станом на 2007 рік мала 3094 танки. З цієї кількості 783 машини продано в основному африканським країнам, а ще частину утилізовано. Про це у своєму матеріалі заявила Економічна правда, посилаючись на дані Договору про звичайні збройні сили в Європі (CFE).У повідомленні зазначається, що танки з України продавали до Ефіопії, Судану та Нігерії. Більшість проданих бронемашин - це радянські танки Т-72, меншою мірою - Т-55. У 2015-2018 роках Україна продавала машини до Таїланду. Зокрема, у контрактах зазначені БМ-Оплот та Т-64БВ-1. Станом на 2017 рік загальна кількість танків скоротилася до 1818 року. ЗМІ повідомляє, що нині викупити продані раніше танки для посилення армії може бути недоцільним через те, що вони експлуатувалися в Африці протягом 10-15 років. Військовий експерт Микола Саламаха вважає, що у зв'язку з цим доведеться проводити "як мінімум капітальний ремонт, і результат буде дуже непередбачуваним". | |
|
Категория: Украина
246
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



