Україна відправила 33 тисячі тонн сої двома кораблями | |
|
26.11.2022
12:44
270
| |
![]() У п'ятницю порти України залишили два суховантажі з понад 33 тис. тонн соєвих бобів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на Спільний координаційний центр (СКЦ) у суботу, 26 листопада. "25 листопада два судна залишили українські порти, вони перевозять загалом 33 165 тонн соєвих бобів у рамках чорноморської зернової ініціативи", – йдеться у повідомленні. Суховантаж Port Alberni перевозить 26,7 тис. тонн соєвих бобів до Іспанії, а судно CS Cihan доставить 6,4 тис. тонн сої до Туреччини. При цьому одразу 28 завантажених кораблів готуються до огляду у територіальних водах Туреччини, щоб вирушити далі до пунктів призначення. "Станом на 25 листопада загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованих з трьох українських портів, становить 11 940 672 тонн. Усього на даний момент було дозволено рух 983 суден: 489 на прибуття в українські порти та 494 – на вихід із них", – додали до СКЦ. | |
|
Категория: Украина
270
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



