Україна різко збільшила експорт електроенергії
Україна різко збільшила експорт електроенергії

Експорт електроенергії зростає, хоча вчора в аварійний ремонт було виведено три блоки на ТЕС.

Україна припинила імпорт електроенергії з Європи і суттєво збільшила її експорт. Про це повідомило Укренерго у четвер, 7 вересня.

"Імпорт електроенергії сьогодні відсутній. Експорт здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 6269 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 399 МВт", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що вчора вівся активний імпорт електроенергії, а експорт здійснюються лише до Словаччини з 12:00 до 14:00 загальним обсягом 360 МВт·год.

За даними Укренерго, 6 вересня вечірній максимум споживання тримався на рівні показника вівторка, 5 вересня. При цьому, з різних технічних причин в аварійний ремонт було виведено три блоки на ТЕС. На них проводяться ремонтні роботи. На інших об'єктах генерації тривають планові ремонти.

Разом з тим через бойові дії та з інших причин без світла залишається 414 населений пункт. Внаслідок артилерійських обстрілів росіянами прифронтових територій є нові пошкодження у мережах на Донеччині, Харківщині, Запоріжжі, Херсонщині. Відновлення живлення там відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.

Раніше в Укренерго заявили, що енергосистема вистоїть цієї зими. Зараз триває підготовка до опалювального сезону – вже виконано від 60% до 80% робіт. Особлива увага приділяється захисту обладнання від можливих обстрілів.
Добавил: Loci
Категория: Украина 494
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close