Україна повернула тіла ще 17 загиблих захисників
Україна повернула тіла ще 17 загиблих захисників

За час повномасштабної війни з окупованих територій сім'ям передали тіла 1426 полеглих українських героїв.

Україна змогла повернути тіла 17 полеглих захисників. Про це повідомляє Міністерство реінтеграції у п'ятницю, 3 березня.

"За сприяння Офісу уповноваженого зі зниклих безвісти при Мінреінтеграції у співпраці із силовими структурами сьогодні вдалося повернути додому тіла 17 загиблих захисників України. Передача тіл із тимчасово окупованих територій України відбулася відповідно до норм Женевської конвенції", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що всього з початку повномасштабного вторгнення Росії із тимчасово окупованих територій вдалося повернути тіла 1426 українських захисників їхнім рідним для гідного поховання.

У відомстві нагадали, що працює гаряча лінія уповноваженого щодо зниклих безвісти: 0 800 339 247. Повідомити про зниклих також можна особисто уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можна надсилати повідомлення у Viber та Telegram на номер: (095) 896-04-21.

Раніше цього тижня стало відомо, що у російському полоні помер український захисник з Кіровоградської області Юрій Гориславець. Чоловік перебував у полоні на території Луганської області.
Добавил: Loci
Категория: Украина 162
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close