Удар по базі росіян: у Маріуполь привезли 50 поранених | |
|
15.08.2023
12:57
545
| |
![]() На ранок 13 військових РФ померли. Крім того, переповнена лікарня у Мангуші, там відомо про п'ятьох загиблих.До лікарні в окупованому Маріуполі привезли 50 поранених росіян після удару по військовій базі у селі Юр'ївка. Про це 15 серпня повідомила Маріупольська міська рада.Зазначається, що окупантів розмістили у міській лікарні №2, на ранок 13 з них померли. Крім того, переповнена лікарня у Мангуші, наразі відомо про п'ять летальних випадків. "Всю ніч розбирали наслідки та вивозили поранених, трупи та витягали побиту техніку. За кількістю автобусів та вантажівок, маркованих “300”, число уражених велике. Крім того, спалена військова техніка. Про поранення цивільних - інформації немає", - наголосив мер Маріуполя Вадим Бойченко. Нагадаємо, напередодні українська армія уразила командний пункт російських військ в селі Юр'ївка на Донеччині. За даними радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, перше влучання було по території стадіону, де окупанти облаштували ремонтну базу, друге - безпосередньо по казармах. | |
|
Категория: Украина
545
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



