У США вигадали альтернативу визнанню РФ спонсором тероризму - ЗМІ
21.12.2022 13:14 32
У США вигадали альтернативу визнанню РФ спонсором тероризму - ЗМІ
Конгрес США має намір оголосити Росію "державою-агресором". Це дозволить президенту країни накладати санкції на будь-яку людину, причетну до злочинів проти України.
 
Білий Дім та Конгрес США підготували законопроект, який оголосить Росію "державою-агресором". Про це 21 грудня повідомило видання The Hill.
 
Зазначається, що керівництво Конгресу працює над якнайшвидшим розглядом документа на тлі візиту до Вашингтона президента України Володимира Зеленського.
 
Ухвалення законопроекту надасть президенту США Джо Байдену нові повноваження щодо введення санкцій проти російських чиновників і стане альтернативою визнанню РФ державою-спонсором тероризму.
 
Раніше в Білому домі наголосили, що ярлик спонсора тероризму ізолює Москву на міжнародному рівні і змусить США покласти витрати на країни, які взаємодіють із Кремлем. Це зв'яже руки Вашингтону у спілкуванні з Москвою загалом і перешкоджатиме будь-яким дипломатичним зусиллям, спрямованим на припинення війни в Україні.
 
Новий документ передбачає, що президент США може оголосити Росію або будь-яку іншу країну "державою-агресором" за участь у злочинах проти України.
 
Як пише The Hill, ініціатива викликала критику серед законодавців та громадських організацій. Пропозицію назвали непродуманою, контрпродуктивною і слабкою.
Добавил: Loci
Категория: Мир 32
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close