У РФ розпочався перший суд про "міжнародний тероризм". Судять українця
У РФ розпочався перший суд про

Українського громадянина Павла Запорожця звинувачують у замаху "на здійснення теракту у Херсоні під час проведення святкових заходів, присвячених Дню Перемоги".

У Росії суд вперше розпочав розгляд справи за статтею "Акт міжнародного тероризму". Про це сьогодні, 15 березня, повідомило російське пропагандистське агентство ТАСС.

Українського громадянина Павла Запорожця звинувачують "у замаху на здійснення теракту у Херсоні під час проведення святкових заходів, присвячених Дню Перемоги".

Зазначається, що це перша кримінальна справа в Росії за статтею про "акт міжнародного тероризму", яка дійшла до розгляду по суті в суді.

ТАСС повідомляє, що стаття 361 КК РФ ("Акт міжнародного тероризму") запроваджена федеральним законом у липні 2016 року та передбачає покарання до довічного позбавлення волі.

Зокрема, за даними ТАСС, ця стаття застосовувалася у кримінальній справі за фактом загибелі "екс-глави ДНР" Олександра Захарченка у 2018 році та за фактом вибухів у Донецьку біля готелю з місією ОБСЄ у 2019 році.

З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну в Росії за цією статтею було порушено декілька справ щодо громадян України, а також справу за фактом підривів "Північних потоків".
Добавил: Loci
Категория: Россия 118
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close