У Німеччині урядовий літак здійснив аварійну посадку
Вчера 15:25 131
У Німеччині урядовий літак здійснив аварійну посадку

Невдовзі після зльоту бортова система виявила несправність - в кабіні екіпажу загорівся попереджувальний сигнал.

Літак Військово-повітряних сил Німеччини з урядового загону був змушений здійснити екстрену посадку в Лейпцигу через задимлення на борту. Про це повідомляє Bild у вівторок, 22 липня.
 
Інцидент стався у понеділок, 21 липня. Airbus A319 летів з Берліна до своєї бази в Кельні, коли через 10 хвилин після зльоту в кабіні пілотів з'явилося попереджувальне повідомлення. Командир спрямував борт до аеропорту Лейпцига.

Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Його причину розслідують.
 
Зазначається, що літак перед тим доставив до Берліна міністра внутрішніх справ Александера Добріндта з делегацією. Глава МВС повернувся з Польщі, де разом зі своїм польським колегою Томашем Семоняком оцінив ситуацію на зовнішньому кордоні ЄС з Білоруссю.
Добавил: Loci
Категория: Мир 131
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close