У метро Києва пасажир впав на колії | |
|
01.10.2025
12:44
1465
| |
![]() Пасажира оперативно вилучили з колії та передали лікарям швидкої медичної допомоги.У столичному метрополітені на станції Позняки пасажир потрапив на колії. Про це повідомили в пресслужбі метро у середу, 1 жовтня.Через подію рух потягів "зеленою" гілкою метро тимчасово здійснювався лише на окремих ділянках: від Сирця до Осокорків та від Червоного хутора до Харківської. Пізніше у Київському метрополітені заявили, що рух поїздів "зеленою" лінією метро відновлено у звичайному режимі Пасажира оперативно вилучили з колії та передали лікарям швидкої медичної допомоги. | |
|
Категория: Украина
1465
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



