У Луцьку та Ковелі будуть перебої зі світлом | |
|
24.10.2022
13:01
216
| |
![]() На Волині енергетики досі відновлюють електропостачання, яке зникло після ворожого обстрілу 22 жовтня. Зокрема, без світла залишаються деякі жителі Луцька та Ковеля. У Ковелі відключення світла триватиме протягом дня. Про це повідомив мер Ковеля Ігор Чайка. "Відключення електроенергії у місті ще буде сьогодні протягом дня! У міській раді теж немає світла... Поки все ще тривають роботи, альтернативна система не така, на жаль, потужна. Енергетики обіцяли графік відключень", - сказав Чайка. Схожа ситуація і в Луцьку. Як розповів у коментарі Суспільному заступник начальника відділу інформаційної роботи Луцької міськради Олександр Олішевський, частина будинків у Луцьку періодично знову залишається без світла через навантаження мереж. Зокрема, у 40 мікрорайоні міста, де напередодні вдалося відновити електроенергію, вранці 24 жовтня частково знову зникло світло. Нагадаємо, вранці 22 жовтня війська РФ здійснили дві масовані ракетні атаки по об'єктах критичної інфраструктури України. У Луцьку ворог влучив в об'єкт енергетичної інфраструктури, одну людину було поранено. Також два ракетні удари були завдані по Ковелю. На Волині внаслідок ворожих ракетних ударів у багатьох населених пунктах зникли світло та вода. | |
|
Категория: Украина
216
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 |
| Всего комментариев: 0 | |



