У Києві запустили водопостачання | |
|
20.12.2022
15:10
195
| |
![]() У Києві вдалося відновити систему водопостачання. Через деякий час вода з'явиться у будинках усіх киян, повідомив мер Віталій Кличко у Telegram у вівторок, 20 грудня. "Насосні агрегати на водопровідних насосних станціях запустили в роботу, але потрібен час, щоб вода дійшла всіх споживачів", - написав він. Кличко запевнив, що вода вже поступово з'являється у будинках. Спочатку - на нижніх поверхах будинків. Тиск на верхніх поверхах будинків зазвичай забезпечують додаткові станції підкачування, на запуск яких потрібен час та електрика. Комунальники продовжують працювати, щоб повернути воду у будинки усіх киян. | |
|
Категория: Украина
195
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 |
| Всего комментариев: 0 | |



