У Києві закрили шість станцій метро | |
|
15.03.2025
13:19
1339
| |
![]() Під час демонтажних робіт Дарницького шляхопроводу, один із його елементів потрапив на колії метрополітену і пошкодив деякі їх елементи.Зранку в суботу у Києві закрили низку наземних станцій метро через демонтаж балки Дарницького шляхопроводу. Про це повідомила Київська міська державна адміністрація (КМДА) 15 березня."Шість наземних станцій "червоної лінії" метро закриті на вхід для пасажирів. Поїзди тимчасово не курсують між станціями Лісова і Дніпро, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що під час демонтажних робіт Дарницького шляхопроводу, один із його елементів потрапив на колії метрополітену, що у свою чергу, частково пошкодило деякі їх елементи. Зараз на місці вже працюють всі необхідні фахівці для ліквідації наслідків. "Про відновлення руху поїздів наземною ділянкою буде повідомлено додатково. Необхідно орієнтовно 4-5 годин для ліквідації наслідків. Перепрошуємо за тимчасові незручності", - резюмували у КМДА. Трохи пізніше стало відомо, що влада організувала рух автобусів уздовж тимчасово закритих станцій метрополітену. Так, рух автобусів здійснюється в напрямку від станції метро Лісова до Арсенальної вздовж Броварського проспекту, Дніпровського узвозу, Алеї Героїв Крут, далі вулицею Івана Мазепи до станції метро Арсенальна. А у зворотному напрямку - тим же маршрутом, крім відрізку між станціями метро Дарниця, Чернігівська. Тут транспорт рухається через вулицю Андрія Малишка; Крім того, для зручності пасажирів було збільшено кількість трамвайних маршрутів № 8 та № 27, а також автобусів № 118. | |
|
Категория: Украина
1339
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



