У Києві повністю відновили постачання води | |
|
21.01.2026
12:20
355
| |
![]() Лише на останніх поверхах багатоповерхівок може бути відсутнє водопостачання, коли нема електрики.Водопостачання у Києві вдалося відновити в повному обсязі. Про це повідомив Київводоканал у середу, 21 січня."Фахівці Київводоканалу спільно з енергетиками завершили ремонтні роботи, і наразі водопровідні об’єкти міста працюють в нормальному режимі", - йдеться у повідомленні. При цьому у Київводоканалі нагадали мешканцям багатоповерхівок, що на верхні поверхи вода подається завдяки окремим підкачувальним насосам, які не працюватимуть за відсутності електроенергії. Тож на останніх поверхах може бути відсутнє водопостачання, навіть якщо у вашому районі послуга вже відновлена. Нагадаємо, в ніч на 20 січня Росія завдала нового масованого удару по Києву ракетами і дронами. Внаслідок пошкодження енергооб’єктів без опалення у місті були понад 5600 будинків, без води - лівий берег, без світла - сотні тисяч мешканців. | |
|
Категория: Украина
355
| |
|
Сейчас читают
Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



