У Ізраїлі зросла кількість загиблих українців
11.10.2023 13:32 337
У Ізраїлі зросла кількість загиблих українців

Вважаються зниклими безвісти шість українців. Їх пошук здійснюють дипломати у співпраці з ізраїльськими правоохоронцями.

Кількість жертв серед громадян України в Ізраїлі зросла до трьох осіб. Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко у Facebook в середу, 11 жовтня.

"На жаль, підтвердилася інформація про загибель ще одного українця. Таким чином, наразі загальна відома кількість жертв серед громадян України – троє людей. Іще дев'ять наших громадян дістали поранення. Їхній стан, а також місця госпіталізації уточнюються", – написав він.

За словами Ніколенко, вважаються зниклими безвісти ще шість українців. Їх пошук здійснюють дипломати у співпраці з ізраїльськими правоохоронцями.

Наразі близько 700 українців не можуть виїхати з Ізраїлю через скасовані авіарейси. При цьому 170 українців заявили про бажання евакуюватися із сектора Гази.

"Оперативний штаб МЗС, українські посольства в регіоні, інші причетні відомства України опрацьовують можливі шляхи виїзду. Водночас ситуація ускладнюється бойовими діями, що тривають", – додали в МЗС.

Загалом оперативний штаб вже опрацював понад 1000 звернень українців в Ізраїлі та секторі Гази.
Добавил: Loci
Категория: Мир 337
Рейтинг: 5.0/1
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close