У двох областях України діють аварійні відключення | |
|
26.02.2025
13:45
283
| |
![]() Тим часом рівень споживання електроенергії поступово знижується через відчутне потепління у регіонах.В Одеській та Дніпропетровській областях задіяні аварійні відключення електроенергії. Про це повідомило Укренерго у середу, 26 лютого."Через наслідки обстрілів енергооб’єктів в Одеській та Дніпропетровській областях – оператори системи розподілу (обленерго) вимушено застосовують відключення, що зумовлені мережевими обмеженнями", – йдеться у повідомленні. Зазначається, що ремонтні роботи тривають і енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Рівень споживання електроенергії в Україні демонструє тенденцію до зниження через потепління. Сьогодні, станом на 9:30, його рівень був на 1,3% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Але необхідність в ощадливому споживанні зберігається. Енергетики просять не вмикати сьогодні кілька потужних електроприладів одночасно у період з 16:00 до 19:00. | |
|
Категория: Украина
283
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



