У Білорусі заявили про "розвиток контактів" із США | |
|
28.07.2025
13:02
356
| |
![]() Мінськ веде також діалог з американськими громадськими організаціями та гуманітарною спільнотою.Мінськ розвиває контакти з Вашингтоном. Про це заявив тимчасовий повірений у справах Білорусії у США Павло Шидловський, пише БелТА в понеділок, 28 липня."Наш діалог з американською стороною продовжується, необхідні контакти знайдено, вони розвиваються", - сказав він. Шидловський зазначив, що посольство веде також діалог з американськими громадськими організаціями, гуманітарною спільнотою, експертною спільнотою. "Тобто спостерігається певний інтерес до Білорусі. Але дипломатія любить тишу, тому на цьому етапі більше сказати не можу", - додав дипломат. Відповідаючи на питання про можливість взаємної акредитації послів, Шидловський зазначив, що "на даному етапі Білорусь веде діалог з американською адміністрацією, необхідні контакти встановлені та підтримуються, але конкретно ця тема поки що не знаходиться на порядку денному". США призупинили діяльність свого посольства в Мінську у 2022 році. Білоруське керівництво підтримало агресію Росії проти України і дозволило використовувати військову інфраструктуру й повітряний простір для вторгнення російської армії й обстрілу міст України. | |
|
Категория: Мир
356
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



