У Барселоні планують заборонити здавати житло туристам
22.06.2024 10:12 560
У Барселоні планують заборонити здавати житло туристам

Барселона є одним із найжвавіших туристичних напрямків Іспанії. Столицю Каталонії щороку відвідує понад 12 мільйонів туристів.

Влада іспанського міста Барселона попередила, що до 2028 року буде введена заборона на здачу квартир в оренду туристам. Про це у п'ятницю, 21 червня, повідомляє Reuters.

"До листопада 2028 року Барселона скасує ліцензії на 10 101 квартиру, які наразі дозволені для короткострокової оренди", - сказав мер міста Жауме Кольбоні.

Він зауважив, що популярна короткострокова оренда житла в Барселоні, найбільш відвідуваному іноземними туристами місті Іспанії, стала причною того, що у місті тримаються надзвичайно високі ціни на нерухомість і місцеві жителі не можуть дозволити собі купити квартиру.

"Орендна плата зросла на 68% за останні 10 років, а вартість купівлі будинку збільшилася на 38%", - сказав Кольбоні.

За словами мера, нині у Барселоні у короткострокову оренду здають близько 10 тис. квартир. Він вважає, що після заборони здавати житло туристам уся ця нерухомість піде на внутрішній ринок оренди або буде виставлшена на продаж. 

Влада Барселони заявила, що впровадить "жорсткий" режим перевірок для виявлення потенційних нелегальних туристичних апартаментів після того, як заборона набуде чинності.

В барселонській асоціації туристичних апартаментів APARTUR припускають, що заборона спричинить зростання кількості нелегальних туристичних апартаментів.
Добавил: Loci
Категория: Мир 560
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close