Теракт в Києві: число жертв знову зросло | |
|
20.04.2026
10:40
531
| |
![]() Наразі в лікарнях столиці перебувають семеро постраждалих, із яких четверо – в реанімації.Кількість загиблих внаслідок стрілянини в Голосіївському районі Києва зросла до семи. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в Телеграм в понеділок, 20 квітня. За інформацією медиків, у лікарні помер чоловік, поранений стрілком в Голосіївському районі. Постраждалий перебував у вкрай важкому стані. Лікарі боролися за його життя, але врятувати його, на жаль, не вдалося, – написав він. За даними міського голови, наразі в лікарнях столиці перебувають семеро із поранених у Голосіївському районі, із яких одна дитина. З дорослих четверо постраждалих перебувають в реанімації. Двоє – у відділенні політравми. Всім їм лікарі надають усю необхідну медичну допомогу. Нагадаємо, 18 квітня в Голосіївському районі Києва невідомий відкрив стрілянину. Чоловік зі зброєю в руках бігав по вулиці і стріляв у всіх, хто траплявся йому по дорозі. Він увірвався в супермаркет Велмарт на Голосіївському проспекті і взяв заручників. | |
|
Категория: Украина
531
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



