Суровікін був секретним VIP-членом Вагнера - CNN
Суровікін був секретним VIP-членом Вагнера - CNN

Залишається незрозумілим, що передбачає VIP-членство Вагнера, зокрема, яка фінансова вигода.

Російський генерал Сергій Суровікін був таємним членом приватної військової компанії Вагнер. Він входив до кола високопоставлених російських військових, які були VIP-членами компанії Євгена Пригожина. Про це повідомляє CNN.

Американське видання, посилаючись на ексклюзивні документи, зазначає, що Суровікін та ще 30 інших високопоставлених російських військових і розвідників були почесними членами ПВК.
 
"Було відомо, що Суровікін мав зв’язки з групою найманців, але документи викликають сумніви в близькості високопоставлених російських військових і Вагнера", - йдеться у матеріалі.
 
CNN зазначає, що залишається незрозумілим, що передбачає VIP-членство Вагнера, зокрема, яка фінансова вигода. Приватна військова компанія не відповіла на запити видання.
 
Суровікін з початку жовтня 2022 року командував окупаційними військами РФ в Україні. У січні 2023 року на цю посаду призначили начальника Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, а Суровікін став його заступником.

Раніше повідомлялося, що Суровікін міг знати про плани Пригожина провести заколот. І 25 червня його нібито затримали й відправили в СІЗО Лефортово. Зазначалося, що генерал не виходить на зв'язок. Напередодні росЗМІ написали, що Суровікіна не арештували, а допитали - і відпустили.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1048
Рейтинг: 4.5/2
Теги: Генерал
Всего комментариев: 0
avatar
close