Сумщину зачистили від російських військ - ОВА | |
|
11.03.2025
17:57
545
| |
![]() Кожна спроба ворога потрапити на територію області з боку Росії жорстко нейтралізується за допомогою засобів ураження ЗСУ.Голова Сумської ОВА Артюх заявив, що на території Сумщини не залишилося російських військ, і всі спроби прориву диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) з Курської області були ліквідовані українськими силами. Про ці він зазначив в етері телемарафону у вівторок, 11 березня. Артюх наголосив, що на сьогодні жоден населений пункт не перебуває під контролем росіян. Кожна спроба ворога потрапити на територію області з боку Росії жорстко нейтралізується за допомогою засобів ураження ЗСУ. "На цей час в жодному населеному пункті підрозділів російських військ немає. Ті поодинокі випадки і ті диверсійно-розвідувальні штурмові групи, які намагаються зайти на територію Сумської області з курської області, знищуються відповідними засобами ураження наших підрозділів Збройних Сил України і сил безпеки", - додав він. | |
|
Категория: Украина
545
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 |
| Всего комментариев: 0 | |



