Суд виніс посмертний вирок колаборанту Стремоусову
Суд виніс посмертний вирок колаборанту Стремоусову

Зловмисника визнали винним у держзраді та колабораціонізмі. Передбачена вердиктом кара - довічне ув'язнення з конфіскацією майна.

Загиблого заступника голови окупаційної "адміністрації" Херсонської області Кирила Стремоусова засудили до довічного ув’язнення з конфіскацією майна. Відповідний вердикт ухвалив Малиновський районний суд Одеси, повідомляє Укрінформ у середу, 18 жовтня.

Суд у складі колегії під головуванням судді Сергія Черевко в середу виніс вирок загиблому колаборанту Стремоусову.

Колабораціоніста визнали винним у державній зраді та колабораційній діяльності за статтями Державна зрада (ч. 1 ст. 111 ККУ), Пособництво державі-агресору (ч.2 ст.111 ККУ) та Колабораційна діяльність (ч.5 ст.111-1 ККУ) та засудили до довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

"Сторона захисту вважає вирок занадто суровим навіть для небіжчика… Тобто за відсутності будь-яких обтяжуючих обставин до Стремоусова винесено вирок з найвищою мірою покарання. Сторона захисту має намір використати всі засоби національного захисту, а також звернутися до апеляційного суду з оскарженням цього вироку", - повідомила адвокат загиблого Тетяна Бабкова.
Добавил: Loci
Категория: Украина 330
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close