Стала відома причина розлучення Аріани Гранде з чоловіком
20.07.2023 11:54 1193
Стала відома причина розлучення Аріани Гранде з чоловіком

Аріана і Далтон почали зустрічатися в січні 2020 року, а вже наприкінці того ж року заручилися. У травні 2021 року вони обмінялися клятвами на таємному весіллі.

Аріана Гранде розлучається зі своїм чоловіком Далтоном Гомезом,адже не змогли зберегти свій шлюб через пандемію COVID-19. Про це повідомляє TMZ.

Зазначається, що після зняття карантинних обмежень артистка повернулася до звичного робочого графіку, тим самим віддалилася від чоловіка. Гомеса не влаштовувало, що його кохана більшу частину часу проводить на зйомках і постійно оточена папараці, шанувальниками та охороною. Тому шлюб почав давати тріщину.

Утім, ситуація ще більше загострилася, коли співачка поїхала до Англії в грудні минулого року, щоб розпочати зйомки фільму Зла.

До січня вони розлучилися, але досі перебували в дружніх стосунках. Вони почали жити окремо до травня, коли вирішили знову спробувати. Це тривало два тижні, перш ніж вони обидва здалися.

Крім того, за даними видання ще до офіційного оголошення про розрив, 27-річний хлопець почав зустрічатися з іншими дівчатами, втім Аріану Гранде це влаштовувало.

Раніше повідомлялося, що Софія Вергара розлучається з чоловіком, актором Джо Манганьєлло після семи років шлюбу.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1193
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close