США подякували Південній Кореї за підтримку Києва
22.06.2024 10:12 416
США подякували Південній Кореї за підтримку Києва

Блінкен підтвердив життєво важливе значення міцного альянсу між США і Кореєю у просуванні миру.

Державний секретар США Ентоні Блінкен у розмові з міністром закордонних справ Республіки Корея Чо Тхе Юлом засудив поглиблення військового співробітництва між КНДР і Росією та поядкував Сеулу за підтримку України. Про це у п'ятницю, 21 червня, йдеться у заяві Держдеп США.

Високопосадовці також домовилися продовжити спільну роботу над вирішенням складних і мінливих викликів безпеці, які створює КНДР, а також над підтримкою миру і стабільності в Південно-Китайському морі.

Блінкен підтвердив життєво важливе значення міцного альянсу між США і Кореєю у просуванні миру, безпеки і процвітання в усьому світі. 

Влада Південної Кореї має намір переглянути питання постачання зброї в Україну. Відповідну заяву зробив директор Управління національної безпеки президентської адміністрації Чан Хо Джин. Також він анонсував, що Південна Корея розширить список товарів, на які накладено обмеження на експорт до Росії на 243 позиції, після чого їхня кількість досягне 1402.

Напередодні Володимир Путін прибув до КНДР вперше за 24 роки. Раніше він відвідував Північну Корею один раз - у 2000 році, тоді лідером цієї країни був ще Кім Чен Ір.
Добавил: Loci
Категория: Мир 416
Рейтинг: 4.8/4
Всего комментариев: 0
avatar
close