США і Фінляндія підписали угоду про співпрацю у сфері оборони
США і Фінляндія підписали угоду про співпрацю у сфері оборони

Держсекретар США Ентоні Блінкен наголосив, що це також розширює можливості для спільних зусиль на підтримку України.

США і Фінляндія 18 грудня підписали в Вашингтоні угоду, яка посилюватиме взаємодію двох країн у сфері оборони. Церемонія відбулася в Держдепартаменті США, передає Укрінформ.

За словами держсекретаря США Ентоні Блінкена, нова домовленість дасть можливість військовим обох країн співпрацювати ефективніше та результативніше.

"Наші війська матимуть більше можливостей для спільної підготовки, і ми посилимо оперативну сумісність НАТО", - зазначив він.

Блінкен додав, що цього місяця США уклали оборонну угоду зі Швецією, і наступного тижня планують підписати подібний документ із Данією.

"Тепер ми маємо мережу угод про співпрацю у сфері оборони, яка простягається від північної до південної Європи, від Норвезького до Чорного моря та забезпечує безпеку й стабільність для людей на всьому континенті", - зауважив глава Держдепу.

Він окремо наголосив, що це також розширює можливості для спільних зусиль на підтримку України.

"Допомога Америки має вирішальне значення для посилення спроможності України стояти на власних ногах - у військовому, економічному, демократичному плані, а також для того, щоб агресивна війна Путіна залишалася його стратегічною невдачею", - заявив Блінкен.
Добавил: Loci
Категория: Украина 259
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close