Словаки зібрали понад мільйон євро на енергодопомогу Україні | |
|
10.02.2026
14:37
776
| |
![]() У межах кампанії Тепло для України Словаччина вже відправила 22 генератори і дві зарядні станції.У Словаччині менш як за два тижні зібрали один мільйон євро на підтримку України в межах кампанії Тепло для України. Про це повідомляє Novyny. Збір стартував наприкінці січня. Спершу організатори планували зібрати 500 тисяч євро на закупівлю генераторів і зарядних станцій для регіонів України, які найбільше постраждали від російських обстрілів узимку. Однак суму вдалося суттєво перевищити - до понад мільйона євро. До збору долучилося понад 19 тисяч людей, включаючи організації та фірми. У межах кампанії вже відправили 22 генератори і дві зарядні станції:
"Підготовка наступних поставок триває. Генератори та зарядні станції вже найближчим часом вирушать до Сум і Сумської області, Дніпра, Києва та Запоріжжя. Завдяки вашій підтримці ми змогли розширити географію словацької солідарності - допомогу отримає також Харків", - повідомило посольство України в Словаччині. | |
|
Категория: Мир
776
| |
|
Сейчас читают
Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



