Скасування націоналізації ПриватБанку: Боголюбов програв суд
Скасування націоналізації ПриватБанку: Боголюбов програв суд

Геннадій Боголюбов намагався витребувати акції ПриватБанку у свою власність ще з 2020 року.

Господарський суд міста Києва 27 листопада закрив справу за позовом Геннадія Боголюбова про визнання недійсними правочинів в межах націоналізації ПриватБанку у 2016 році. Він також підтвердив законодавчо встановлену неможливість скасування рішень, прийнятих при націоналізації банку, та повернення його акцій колишнім власникам. Про це повідомила прес-служба Приватбанку на своєму Telegram-каналі.

Справа розглядалася з 2020 року. Боголюбов, колишній власник банку, намагався витребувати акції Приватбанку у свою власність.

"Суд, неухильно дотримуючись приписів закону, закрив провадження у даній справі, як того і вимагає Закон №590. Безумовно, це перемога правосуддя та держави, як єдиного акціонера банку", - наголосив адвокат банку Віктор Тарасенков.

Під час розгляду справи, суд взяв до уваги практику Великої Палати Верховного Суду в справі Олександра Дубілета та на підставі закону №590 закрив провадження у даній справі щодо націоналізації Приватбанку.

У відповідності до приписів цього закону провадження у всіх подібних судових справах підлягає закриттю, якщо колишніми акціонерами банку обрано неналежний спосіб захисту своїх інтересів.
Добавил: Loci
Категория: Украина 225
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close