Сибіга пояснив, чому Сирії краще вигнати росіян з військових баз | |
|
19.12.2024
22:06
408
| |
![]() Навіть союзники Росії не можуть покладатися на Москву. У критичний момент росіяни просто тікають, залишаючи їх напризволяще, зауважив міністр.Глава МЗС Андрій Сибіга заявив, що присутність російських військових баз у Сирії принесе лише дестабілізацію. Про це інформує пресслужба МЗС у четвер, 19 грудня.Тоді як вихід Москви з Сирії стане справедливим результатом її злочинів. "Справедливим і логічним результатом років скидання Росією бочкових бомб на сирійські міста та громади та жорстокого вбивства невинних жінок, дітей і старших людей буде вихід Москви з Сирії та втрата нею військових баз у цій країні", - зазначив Сибіга. Міністр пояснив, що російська військова присутність нестиме регіону лише більшу дестабілізацію, а не стабільність. "Так завжди було. Навіть союзники Росії не можуть покладатися на Москву. У критичний момент росіяни просто тікають, залишаючи їх напризволяще. Перевірено багато разів ще до Асада", - нагадав глава відомства. Він додав, що немає жодної причини, чому російські військові бази мають залишатися в Сирії. "За нашим досвідом, що би не обіцяли росіяни, вони порушать всі обіцянки. Вбивство та брехня - це дві речі, в яких вони найбільш вправні". | |
|
Категория: Украина
408
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5305 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2723 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2016 |
| Всего комментариев: 0 | |



