Сі Цзіньпін заявив про необхідність розвитку партнерства між Китаєм і ЄС
07.12.2023 13:26 494
Сі Цзіньпін заявив про необхідність розвитку партнерства між Китаєм і ЄС

Сі Цзіньпін назвав Китай і Європу двома основними силами, що просувають багатополярність, підтримують глобалізацію і відстоюють різноманітність.

Лідер Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічі з президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем і главою Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн у Пекіні заявив, що Китай і ЄС повинні бути партнерами та постійно зміцнювати двосторонню політичну довіру. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на МЗС КНР.

Сі відзначив прогрес у діалозі між двома сторонами на високому рівні, заявивши, що взаємодія між урядом КНР та керівними інституціями ЄС принесла значні результати в стратегічній, торговельно-економічній, екологічній та цифровій сферах.

"Відносини між Китаєм і ЄС мають хороший імпульс консолідації та зростання", - зазначив лідер КНР.

Він назвав Китай і Європу двома основними силами, що просувають багатополярність, підтримують глобалізацію і відстоюють різноманітність.

"Відносини між Китаєм і Європою мають важливе значення для глобального миру, стабільності та процвітання. Ми зобов’язані забезпечити більшу стабільність для світу, сильніший імпульс для розвитку, а також більше підтримки глобального управління", - заявив Сі Цзіньпін.

За його словами, цього року виповнюється 20-та річниця всебічного стратегічного партнерства між Китаєм та ЄС.

"Китай і ЄС повинні бути партнерами для взаємовигідної співпраці. Нам потрібно постійно зміцнювати двосторонню політичну довіру, будувати стратегічний консенсус і посилювати взаємодію за напрямами, що становлять спільний інтерес", - зазначив лідер КНР.
Добавил: Loci
Категория: Мир 494
Рейтинг: 4.5/2
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close