Шмигаль: В ремонтних бригадах 15 тис. енергетиків | |
|
16.01.2026
14:16
518
| |
![]() Загалом десятки тисяч енергетиків, рятувальників, комунальників працюють 24/7, аби допомогти людям повернути світло і тепло.Понад 15 тис. енергетиків залучено до робіт в ремонтних бригадах для відновлення світла в регіонах України після російських атак. Про це повідомив перший віцепрем’єр - міністр енергетики Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 16 січня."Понад 15 тис. енергетиків залучено до ремонтів і відновлення у складі відповідних бригад. Ще десятки тисяч енергетиків, рятувальників, комунальників працюють 24/7, аби допомогти людям повернути світло і тепло", – заявив він. За словами Шмигаля, для підтримки регіонів, де надскладна ситуація зі світлом і теплом, в тому числі для Києва, будуть залучатися бригади з інших областей з метою підключення генераторного обладнання для заживлення будинків та інших робіт. "В міру постачання таких генераторів будемо посилювати кількість бригад для їх підключення", – зазначив Шмигаль. Нагадаємо, 15 січня президент Володимир Зеленський провів селекторну нараду, присвячену проблемам в енергетиці. Він розкритикував владу Києва за "втрачений час" і анонсував рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії. | |
|
Категория: Украина
518
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



