Шеннен Догерті подала до суду на свого колишнього чоловіка
20.06.2024 13:59 726
Шеннен Догерті подала до суду на свого колишнього чоловіка

Знаменитість оголосила про розлучення з чоловіком у квітні минулого року. Пізніше стало відомо, що фотограф зраджував їй протягом двох років.

Голлівудська актриса Шеннен Догерті, яка бореться з раком молочної залози, подала позов проти свого колишнього чоловіка, фотографа Курта Ісварієнка. Про це повідомляє Ace Showbiz.

Зірка вимагає щомісячне утримання в розмірі $15 343, починаючи з 1 червня 2024 року, а також покриття всіх судових витрат і гонорарів адвокатів.

Акторка пояснила, що через хворобу втратила майже всі джерела доходу. Єдине, що приносить їй гроші - це гонорари від серіалу "Всі жінки - відьми", де вона зіграла одну з головних ролей. Однак наприкінці місяця виплати припиняться.

Догерті стверджує, що Ісварієнко навмисно затягує шлюборозлучний процес, сподіваючись, що вона не переживе судовий розгляд. Вона подала окреме клопотання, щоб змусити його передати запитувану фінансову інформацію. Тепер фотограф має надати суду інформацію про свої доходи, щоб можна було встановити розмір виплат актрисі.

Раніше повідомлялося, що Шеннен Догерті, яка бореться з четвертою стадією раку, опублікувала знімок після операції на головному мозку.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 726
Рейтинг: 4.9/7
Всего комментариев: 0
avatar
close