Рубіо зробив заяву щодо завершення війни в Україні | |
|
12.02.2025
18:47
687
| |
![]() Україна повинна залишитися суверенною і незалежною країною по завершенню війни, зазначив Марко Рубіо.Війна в Україні - складний конфлікт, і до справедливого миру ще далеко. Про це сказав держсекретар США Марко Рубіо, повідомляється на сайті Держдепу в середу, 12 лютого."Ми хотіли б, щоб війна в Україні мала справедливий кінець і завершилася справедливим миром, міцним миром", - заявив він. Водночас Рубіо визнав, що "це складний конфлікт, і мова йде не тільки про те, щоб покласти йому край". За його словами, президент США Дональд Трамп ясно дав зрозуміти, що хоче покласти йому край, "тому що гине багато людей і багато руйнувань". "Але йдеться про справедливий кінець, у якому Україна залишиться суверенною і незалежною країною, і ми зможемо покласти край цьому дуже дорогому і руйнівному конфлікту. До цього ще далеко. Це буде нелегко", - зазначив держсекретар. Рубіо розповів, що до переговорів вже залучено кілька посадовців. Зокрема, віцепрезидент Джей Ді Венс, міністр оборони Піт Гегсет, міністр фінансів Скотт Бессент перебувають у Європі. "Я буду там пізніше цього тижня. Тому ми будемо говорити з нашими європейськими союзниками. Ми будемо говорити з українцями. Я зустрінуся з ними пізніше цього тижня. Так само, як і віцепрезидент. Я думаю, що міністр оборони, міністр фінансів Бессент також буде зустрічатися з ними", - додав очільник Держдепу. | |
|
Категория: Мир
687
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



