Російські солдати втекли з полігону в Білорусі - соцмережі | |
|
01.12.2022
17:12
388
| |
![]() Декілька російських солдатів втекли з полігону в Білорусі, щоб не потрапити на війну в Україну. Про це повідомляє Беларускі Гаюн, посилаючись на слова місцевих мешканців. Зазначається, що 30 листопада кілька солдатів російської армії втекли з полігону Обуз-Лісновський під Барановичами. Місцеві жителі повідомляють, що бачили трьох чи чотирьох чоловіків, які втікали з боку полігону та мали при собі автомати Калашникова. | |
|
Категория: Мир
388
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



