Російські хакери під час війни втричі посилили кібератаки на Україну
Російські хакери під час війни втричі посилили кібератаки на Україну

За півтора роки війни в Україні було зафіксовано майже 4000 кіберінцидентів, підрахували у США.

Із січня 2022 року по вересень 2023 року команда реагування на надзвичайні ситуації пов'язані з комп’ютерами в Україні (CERT-UA) зафіксувала майже 4000 кіберінцидентів. Про це заявив заступник міністра фінансів США Грем Стіл на конференції з катастрофічних кіберзагроз в Нью-Йорку.

Стіл зазначив, що цей показник втричі перевищує рівень кіберінцидентів, зареєстрований у довоєнний період. Він також підкреслив, що Росія активно координує руйнівні та підривні кібератаки проти України. Це містить не тільки проникнення в мережу і шпигунство в країнах-союзниках України, а й операції кібервпливу на громадян усього світу.

"Кіберактивність у контексті російсько-українського конфлікту не обмежується урядовими учасниками. Ми помітили, що недержавні кіберактори з обох сторін конфлікту націлилися на широкий спектр організацій, у тому числі в секторі фінансових послуг, за допомогою відносно нескладних інцидентів, відомих як розподілені атаки на відмову в обслуговуванні (DDOS)", - заявив заступник міністра фінансів США.

За його словами, у червні 2023 року група NoName057, яка виступає за проросійські інтереси, погрожувала провести атаки на фінансовий сектор України, що призвело до численних DDoS-атак на українські банки протягом чотирьох наступних днів.
Добавил: Loci
Категория: Украина 435
Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close