Росіяни вночі п'ять разів обстріляли Нікопольський район - ОВА | |
|
26.11.2022
12:46
341
| |
![]() У ніч проти суботи російські загарбники обстріляли з РСЗВ та важкої артилерії населені пункти Нікопольського району. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко у Telegram вранці 26 листопада. "П'ять разів обстріляли район із Градів та важкої артилерії. Випустили на Нікополь, Марганець та навколишні села близько 60 снарядів. Обійшлося без загиблих та поранених", - написав він. Резніченко додав, що наразі представники ДСНС обстежують уражені території. З'ясовують деталі обстрілів. Напередодні також повідомлялося про обстріл Дніпропетровської області. Понад 70 снарядів розірвалося на території Марганецької та Нікопольської громад. А вчора ввечері на Донеччині росіяни завдали удару по Краматорську. Було зруйновано будівлю медичної інфраструктури, пошкоджено три багатоповерхівки. | |
|
Категория: Россия
341
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 |
| Всего комментариев: 0 | |



