Росіяни намагаються замаскувати найцінніший корабель у Чорному морі - ЗМІ
Росіяни намагаються замаскувати найцінніший корабель у Чорному морі - ЗМІ

Оманлива схема камуфляжу має на меті збити з пантелику українських операторів БПЛА, пише Naval News.

Військово-морський флот Росії почав застосовувати новий камуфляж для захисту своїх найцінніших військових кораблів від українських атак. Про це 22 червня повідомило видання Naval News.

Зазначається, що російський фрегат Адмірал Ессен отримав кардинально нову схему фарбування. Супутникові знімки підтверджують, що ніс і корма були пофарбовані: темна фарба, нанесена поверх рівномірної сірої схеми.

"Спроба оманливого маскування є, ймовірно, відповіддю на загрозу морських безпілотників ВМС України. Вони використовують камери для ідентифікації цілі. Можливо, ця схема спрямована на те, щоб збити з пантелику операторів безпілотників", - йдеться у статті.

Наголошується, що фрегати проекту 11356П, до яких належить Адмірал Ессен, відіграють значну роль у нападах Росії на Україну.

Кожна з них може нести вісім крилатих ракет Калібр. Вони також є найбоєздатнішими військовими кораблями Чорноморського флоту Росії та діють як флагмани після того, як був потоплений крейсер Москва.

Нагадаємо, 14 квітня в Міноборони РФ повідомили, що крейсер Москва затонув під час буксирування після детонації боєприпасу на борту.
Добавил: Loci
Категория: Россия 763
Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close