Росіяни атакували енергетику семи областей | |
|
17.04.2026
11:22
789
| |
![]() Вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи там, де це наразі дозволяють безпекові умови.Зранку в п’ятницю семи областях України сталися відключення електроенергії через нові обстріли російських загарбників. Про це повідомило Укренерго 17 квітня."Внаслідок дронових атак по енергооб’єктах на ранок є знеструмлені споживачі у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Одеській, Харківській та Чернігівській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – вказано в повідомленні. Разом з тим споживання електроенергії знизилось на 3,7% у порівнянні з ранковими показниками в четвер. "Причина змін – ясна погода у значній частині областей, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій", – пояснили енергетики. Вони просять громадян перенести активне анергопоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. При цьому необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час зберігається. Варто обмежити користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00. | |
|
Категория: Украина
789
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



