Рой Джонс: Ф'юрі знає, що Усик небезпечний, і битиметься не так як з Нганну
Рой Джонс: Ф'юрі знає, що Усик небезпечний, і битиметься не так як з Нганну

Легендарний у минулому американський боксер зробив свій прогноз на поєдинок за звання абсолютного чемпіона.

Тайсон Ф'юрі переможе Олександра Усика у бою за звання абсолютного чемпіона, бо хороший великий боєць переможе хорошого маленького бійця. Так вважає легендарний у минулому боксер Рой Джонс.

Американець, який і сам свого часу був абсолютним чемпіоном, також закликав не порівнювати поєдинки Ф'юрі проти Усика та Нганну.

"Люди не бачили в Нганну загрози, тому що він не боксер, тим більше не боєць 10 раундів. Ф'юрі знає, що Усик становить загрозу, і з ним він битиметься зовсім інакше порівняно з тим, як бився проти Нганну.

Це той випадок, коли хороший великий боєць переможе хорошого маленького бійця. Однак Усик через Нганну тепер буде куди більш впевненим у своїй перемозі. Перед боєм із Нганну я передбачав, що Ф'юрі переможе, але тепер йому буде набагато складніше через його останній поєдинок.

Якщо подивитися на історію, то Ф'юрі опиниться досить високо в списку найкращих бійців усіх часів, тому що ніхто поки що не перемагав Усика", - цитує Джонса British Boxing News.

Нагадаємо, Усик і Ф'юрі мають зійтися в рингу за титул абсолютного чемпіона світу в хевівейті 17 лютого в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.
Добавил: Loci
Категория: Спорт 456
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close