Костюк на Вімблдоні не здолала перше коло і, вибуваючи, коментує неуспіх | |
|
02.07.2025
12:57
1066
| |
![]() Українська тенісистка тверезо оцінює свою гру, називаючи її жахливою.Українська тенісистка Марта Костюк (№26 WTA) у першому колі Вімблдонського турніру цьогоріч зазнала поразки від Вероніки Ер'явець (№171 WTA) і вибула зі змагань.Костюк прокоментувала поразку, визнавши, що цей сезон у неї провальний на трав'яному корті, як би їй не хотілося, щоб було інакше. "Мені було дуже важко фізично. Були моменти, коли я поспішала. Але, починаючи з першого матчу на траві в цьому сезоні, я грала просто жахливо. Намагалася робити все від себе залежне і на тренуваннях, і в матчах, щоб хоч якось відчути м'яч, щоб потрапляти ним у корт, але за всі три матчі, які я провела на траві цього року, у мене нічого не вийшло. Я люблю грати на траві, але... На Вімблдоні мені дісталася в першому колі суперниця з кваліфікації, сподівалася, що це мені на руку, але все одно нічого не вийшло", - цитує Костюк Чемпіон. | |
|
Категория: Спорт
1066
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



