Роббі Вільямс вперше зізнався, що страждає на дисморфофобію
21.07.2023 11:56 1833
Роббі Вільямс вперше зізнався, що страждає на дисморфофобію

Дисморфічний розлад тіла - це стан психічного здоров'я, при якому людина інакше сприймає своє тіло й постійно думає про свій зовнішній вигляд. Вони не відчувають себе красивими.

Британський співак Роббі Вільямс вперше зізнався, що страждає на дисморфічні розлади тіла. Це психічний розлад, при якому людина турбується про недоліки своєї зовнішності та відчуває неприязнь до себе. Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram.

47-річний екс-соліст гурту Take That зізнався, що йому буває дуже важко бачити своє відображення у дзеркалі, тому якби у нього з'явилася можливість обрати суперсилу, він вибрав би залишатися у своїй вазі.

"Якби з'явився джин і сказав, що ви можете або мати здатність літати як суперсилу, або їсти все, що хочете, і підтримувати свою цільову вагу? Я б вибрав цільову вагу та їв би кожен день", - написав він.

Також співак додав, що часом відчуває до себе цілу гаму сильних негативних почуттів, що міг би написати книгу про це.

Крім того Роббі Вільямс пояснює, чому він зараз робить свою хворобу публічною. Він сподівається, що його слова допоможуть людям із аналогічною проблемою, і таким чином вони відчують, що не одні.

"Я ділюся, щоб звільнити себе, я думаю. І якщо хтось впізнає себе в написаних мною словах, можливо, це допоможе нам обом. А поки що, будь ласка, посмійтеся з мого чорного гумору", - підсумував артист.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1833
Рейтинг: 5.0/16
Всего комментариев: 0
avatar
close