РФ ініціювала засідання Радбезу ООН щодо України
РФ ініціювала засідання Радбезу ООН щодо України

Країна-агресор спробує відповісти на "антиросійське" засідання Радбезу, яке заплановане на 13 січня.

Постійне представництво Росії при ООН ініціює засідання Ради безпеки всесвітньої організації щодо України. Про це напередодні повідомив перший заступник постійного представника РФ при ООН Дмитро Полянський у Telegram.
 
"Про те, що буде у РБ з нашої подачі щодо України на початку наступного тижня, я поки що ширити думку не буду – хай наші опоненти поки що живуть не відаючи (хоча ми їх вже привчили, що на їхнє "антиросійське" засідання ми намагаємося відповідати своїм з незручної для них теми)", – сказав він.
 
Крім того, вказав Полянський, РФ скликає 20 січня неформальне засідання Ради безпеки ООН щодо "формули Аррії" за темою грудневого обстрілу Донбасу нібито з боку ЗСУ.
 
"Будуть цікаві оратори і факти – як відомо, на таких засіданнях, на відміну від формальних зустрічей Ради безпеки, ми можемо продемонструвати відео- і фотоматеріали", – наголосив він.
 
У свою чергу, зазначив Полянський, японське головування проведе 12 січня відкриті дебати з верховенства права, які "судячи з поширеної концептуальної ноти, значною мірою будуть "зазубрені" під ситуацію в Україні".
 
Крім того, він нагадав, що 13 січня західні країни скликають засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Україні, точна тема якого ними не була сформульована.
 
"Механіка їхніх дій зрозуміла: раз на місяць з приводу і без нього протягувати український сюжет в антиросійському забарвленні у РБ", – додав Полянський.
Добавил: Loci
Категория: Россия 43
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close