РФ атакувала об'єкти у чотирьох областях - Міненерго | |
|
11.04.2024
10:28
907
| |
![]() Були атаковані об'єкти генерації та системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях.Російські війська під час сьогоднішнього масованого повітряного удару по Україні атакували об'єкти критичної енергетичної інфраструктури у чотирьох областях. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко в Facebook у четвер, 11 квітня."Ворог знову атакує нашу енергетичну інфраструктуру!" - написав він. Міністр уточнив, що були атаковані об'єкти генерації та системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях. "Енергетики вже працюють над усуненням наслідків", - додав Галущенко. | |
|
Категория: Украина
907
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



