Прокуратура вимагає стягнути 2 млрд за договором Подільського місту | |
|
04.08.2025
15:11
1368
| |
![]() Протягом восьми років строк виконання робіт неодноразово продовжувався, а ціна робіт збільшилась з 1,7 млрд гривень до 3,5 млрд гривень.Прокуратура Києва вимагає визнати недійсним договір на понад 2 млрд грн, укладений із порушеннями антимонопольного законодавства, та повернути кошти до міського бюджету. Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури у понеділок, 4 серпня."Подільська окружна прокуратура міста Києва звернулась до суду з позовом про визнання недійсним одного з договорів на будівництво ділянки Подільського мосту через р.Дніпро, а саме ділянки від дамби Русанівських садів до бульвару Перова", - зазначили у повідомленні. Так, у квітні 2017 року КП Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва та приватне товариство уклали договір підряду на будівництво Подільського мостового переходу. Втім, протягом восьми років строк виконання робіт неодноразово продовжувався, а ціна робіт збільшилась з 1,7 млрд гривень до 3,5 млрд гривень, тобто майже у двічі, що підтверджується 90 додатковими угодами до договору. Станом на липень 2025 року з бюджету міста сплатили понад 2 млрд гривень. Водночас рішенням Антимонопольного комітету України визнано, що двоє учасників тендеру на проведення будівельних робіт (зокрема переможець тендеру) вчинили порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, спотворивши результати тендеру. | |
|
Категория: Украина
1368
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



