Прокуратура оскаржить 15 років за вбивство немовляти | |
|
20.11.2025
14:00
1091
| |
![]() Прокурори вважають вирок вбивці занадто м’яким і готують апеляцію, наполягаючи на довічному ув’язненні чоловіка, котрий смертельно побив восьмимісячну дитину.Прокуратура оскаржить вирок чоловіку, котрий смертельно побив восьмимісячного хлопчика. Попри вимогу обвинувачення призначити довічне ув’язнення, суд дав йому 15 років. Про це інформує Офіс генпрокурора у четвер, 20 листопада."У Благовіщенському районному суді засуджено чоловіка, який смертельно побив восьмимісячного хлопчика - сина своєї співмешканки. Він отримав 15 років позбавлення волі", - зазначили у повідомленні. Водночас слідство та експертизи підтвердили, що дитина зазнавала багаторазових ударів, смерть не була випадковістю. Немовля померло від тяжкої черепно-мозкової травми. Керівник Кіровоградської обласної прокуратури Ян Стрелюк наполягав на довічному ув’язненні та вважає призначений строк несправедливим. Нині прокуратура готує апеляцію. "Життя дитини - це абсолютна цінність, яку держава має захищати понад усе. Якщо ми не здатні вберегти немовля від смертельної жорстокості, ми втрачаємо частину свого майбутнього. У таких справах не може бути компромісів - лише справедливе покарання", - наголосив Стрелюк. | |
|
Категория: Украина
1091
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



