Прикордонники вступили в бій з ворожою ДРГ на Сумщині | |
|
25.04.2024
13:17
492
| |
![]() Представники ДПСУ на одному з напрямків виявили ворожу засідку з понад десятком диверсантів.Прикордонники вступили в бій з російською диверсійно-розвідувальною групою (ДРГ) в Сумській області. Окупанти підготувалися, влаштувавши засідку, проте в результаті зіткнення з українськими бійцями відійшли. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України (ДПСУ)."Ворожу засідку з понад десятком диверсантів виявили прикордонники на одному з напрямків. Завʼязався стрілецький бій", - йдеться у повідомленні. З метою протистояння ворожій ДРГ, висунулися резерви підрозділів Держприкордонслужби та Сил оборони. Також були задіяні артилерійський і мінометний розрахунки. "У результаті зіткнення ворог відійшов", - додали в ДПСУ. | |
|
Категория: Украина
492
| |
|
Сейчас читают
ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 |
| Всего комментариев: 0 | |



