Президент Польщі передав вірчі грамоти новому послу в Україні
27.11.2023 21:53 181
Президент Польщі передав вірчі грамоти новому послу в Україні

На посаді посла Польщі в Україні Ярослав Гузи замінив Бартоша Ціхоцького, який обіймав її з лютого 2019 року.

Президент Польщі Анджей Дуда передав вірчі грамоти новому послу РП в Україні Ярославу Гузи. Про це повідомила дружина дипломата - гендиректор телеканалу Белсат журналістка Агнєшка Ромашевська-Гузи.

Міністр закордонних справ Збігнєв Рау вручив Ярославу Гузи наказ про призначення послом в Україні 24 жовтня.

Як пише Укрінформ, Ярослав Гузи за освітою соціолог, за комуністичних часів провадив активну опозиційну діяльність, за що був інтернований. На початку 90-х років був радником міністра оборони РП, займався підприємництвом. На посаді посла Польщі в Україні Ярослав Гузи замінив Бартоша Ціхоцького, який обіймав її з лютого 2019 року. Ціхоцький був єдиним послом країн ЄС, який залишався в Києві 24 лютого 2022 р., коли розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Він уже повернувся до Польщі.

Нагадаємо, Польща призначила нового посла в Україні. Новим послом Республіки Польща в Україні став 68-річний історик і журналіст Ярослав Гузи. 

Також повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти від новопризначеного посла Турецької Республіки Мустафи Левента Більгена, посла Чеської Республіки Радека Пеха, посла Великого Герцогства Люксембург Рональда Дофінга, які розпочали свою роботу в нашій країні.
Добавил: Loci
Категория: Мир 181
Рейтинг: 4.0/1
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close