Президент Єврокомісії прибула у Київ
Президент Єврокомісії прибула у Київ

Урсула фон дер Ляєн вирішили особисто підтримати український народ у другу річницю повномасштабної війни з Росією.

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн прибула з візитом у столицю України з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії. Про це вона повідомила у Twitter в суботу, 24 лютого.

Фон дер Ляєн відзначила "надзвичайний опір українського народу".

"Більш ніж будь-коли, ми твердо стоїмо поруч з Україною. Фінансово, економічно, військово, морально. Допоки країна не стане остаточно вільною", – написала вона.

Як відомо, сьогодні, 24 лютого, друга річниця від початку вторгнення військ РФ в Україну. Російський президент Володимир Путін планував за короткий строк завоювати всю нашу державу. Але героїчний опір українського народу зірвав ці плани.

За допомогою країн Заходу українцям вдалося звільнити значну частину окупованої у перші місяці території. Зараз на фронті тривають важкі позиційні бої.

Раніше прессекретар президента Сергій Никифоров повідомив, що 24 лютого в Україні очікують багато візитів лідерів з інших країн. Також планується засідання за участі України та "Групи семи".

А на 25 лютого готується конференція військово-політичного керівництва країни. Президент України Володимир Зеленський проведе свою прес-конференцію.
Добавил: Loci
Категория: Украина 433
Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close