Прем'єр Японії відмовляється їхати на саміт НАТО - ЗМІ | |
|
23.06.2025
10:34
331
| |
![]() Причина відмови - скасування зустрічі між НАТО та групою чотирьох країн Індо-Тихоокеанського регіону.Прем'єр-міністр Японії Шіґеру Ішіба має намір скасувати свою участь у саміті НАТО в Гаазі, повідомляє Reuters із посиланням на обізнані джерела.За інформацією ЗМІ, Ішіба скасовує поїздку, оскільки запланована зустріч між НАТО та групою чотирьох країн Індо-Тихоокеанського регіону (IP4), ймовірно, не відбудеться, а також через те, що переговори із президентом США Дональдом Трампом теж малоймовірні. Південна Корея і Австралія, які разом з Новою Зеландією і Японією входять до IP4, також заявили, що їхні лідери не будуть присутні на саміті НАТО. Скоріше за все, Японію представлятиме міністр закордонних справ Такеші Івая. | |
|
Категория: Мир
331
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3334 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3065 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 3004 |
| Всего комментариев: 0 | |



