Польща заявила про передачу автоматів та набоїв українським силовикам
Польща заявила про передачу автоматів та набоїв українським силовикам

Маріуш Камінський заявив, що Нацгвардія, поліція та ДПСУ найближчим часом отримають від Варшави тисячі автоматів і мільйони набоїв.

Підрозділи, що підлягають МВС України - Нацгвардія, поліція та Прикордонна служба - нині теж борються на фронті проти країни-агресора Росії. МВС Польщі планує поставити цим підрозділам тисячі автоматів і мільйони набоїв.Про це заявив міністр внутрішніх справ й адміністрації Польщі Маріуш Камінський під час спільного брифінгу з українським колегою Ігорем Клименком у понеділок, 26 червня, у Жешуві, повідомляє Укрінформ.

За словами польского урядовця, збройні бунти в Росії показують, що ця країна-агресор поступово деморалізується, тому вона є великою загрозою для всього регіону та світу.

Він також нагадав, українські нацгвардійці і поліцейські, а також прикордонники створюють на фронті штурмові бригади і саме їм планується надати допомогу. Крім того, Польща також надаватиме значну допомогу пораненим українцям.  Зокрема, польська сторона підготувала санітарний потяг, який готовий забирати поранених українців зі Львова і перевозити їх до шпиталів МВС Польщі.

Польський міністр повідомив, що шість фур з гуманітарною допомогою вирушить із Жешува для прифронтових шпиталів МВС України. 

Глава МВС України Ігор Клименко подякував Польщі за допомогу з перших днів війни. Український урядовець також нагадав, що Польща передала Україні для ліквідації наслідків цієї катастрофи 10 великих цистерн для води, насосні помпи для відкачування води із затоплених територій.

За його словами, завдяки допомозі польських колег вдалося взяти під контроль ситуацію в цьому регіоні.
Добавил: Loci
Категория: Украина 259
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close